Skip to content

Armoni Dersleri Nasıl İşlenir?

Genel anlamı ile müzikte birbirinden farklı notaların birlikte kullanılması ile oluşan ses uyumu olarak tanımlanabilen armoni; akorları, akorların yürüyüş ve kurulumunu ayrıca bunlar arasındaki ilişkiyi de inceleyen müzik dalıdır. Türkçe karşılığı ahenk olan armoni kelimesi İngilizce’den dilimize geçmiştir. Armoni; yatay armoni ve dikey armoni olarak ikiye ayrılmaktadır. Her ne kadar çoğu müzik kursunda sadece yatay armoni dersi veriliyor olsa da ileri seviye dikey armoni kursu veren sanat merkezleri de bulunmaktadır. Armoni eğitimi konusunda alanında uzman eğitim kadrosu ve kaliteli eğitimi ile ön plana çıkmayı başaran Galata Sanat Merkezi; armoni öğrenmek isteyen kişilerin tercih edebileceği en doğru adres olacaktır.

 Özellikle beste oluşturmaya başlayıp ve hatta herhangi bir enstrümanla çalarken bu besteyi kağıda dökmede başarısız olan kişiler için son derece gerekli olan armoni dersi; doğru teknikler ve alanında uzman eğitmenler ile müziğin daha fazla gelişmesini ve beste yazma yeteneğinin gelişmesini sağlamaktadır. Armoni derslerine kayıt olmak için herhangi bir şart ya da koşul bulunmamaktadır. Küçükten büyüğe herkes gönül rahatlığı ile armoni derslerine kayıt yaptırabilir.

Armoni kursu ile herkes tarafından çok fazla ilgi gören ve tercih edilen Galata Sanat Merkezinde özellikle armoni öğrenmek isteyen çocuklar ve yetişkinlerin derslerinde birbirinden farklı teknikler kullanılmaya özen gösterilmektedir. İstanbul ili içerisinde en uygun fiyatlar ile en kaliteli armoni eğitimi veren Galata Sanat Merkezinde eğitmen olarak çalışan herkes akademik kariyerini tamamlayan, müzik okullarından mezun olan kişilerden oluşmaktadır.

Armoni Eğitimi

Galata Sanat Merkezi içerisinde çalışan eğitmenlerin neredeyse tümü ünlü isimler ile çalışmalar yapmış, alanında uzman kişilerdir. Yine en çok tercih edilen Galata Sanat Merkezi armoni kursunda eğitimler öğrenciler ile eğitmenlerin birebir olarak çalışabileceği özel ders şeklinde gerçekleştirilmektedir. Birebir olarak yapılan özel derslerde hem öğrenciler daha hızlı ve rahat bir şekilde öğrenirken hem de kendilerini daha iyi ifade ederek eğitmenler ile öğrenciler arasındaki ilişki gelişmektedir.

Ücretsiz Deneme Dersleri ve Ders Saatleri

Galata Sanat Merkezi armoni kursunda derslerin saatleri öğrencilerin müsait oldukları gün ve saatlere göre düzenlenmektedir. Ayrıca tüm bunlara ek olarak Galata Sanat Merkezi armoni kursuna kayıt olmadan önce armoni kursuna başlamak isteyen herkes ücretsiz olarak deneme derslerine katılarak derslerin işlenişi, kurs ortamı, eğitmen kadrosu ve ders içeriği hakkında bilgi sahibi olma imkanına sahiptir. Sizler de armoni kursuna yazılmak istiyorsanız hemen Galata Sanat Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: