Skip to content

Kadıköy Bateri Kursu

Kadıköy Bateri Kursu İle Kendinizi Geliştirin

Ritim algısının en fazla ön plana çıktığı ve tüm vücut ile komple bir gelişim sağlayan bateri, modern müziğin vazgeçilmez müzik aletleri arasında yer alır. Genç bir yapıya sahip olması ile birlikte birçok ritim sazını bir araya getiren bateri; 1 adet bas davul, 3 adet alto davul ve 3 adet zilin birleşimi sayesinde geliştirilmiştir. Kadıköy Bateri Kursu

Çok yüksek efor gerektiren ve o meşhur sahnelerden hatırladığınız özellikle rock ve pop müziğinin klasik enstrümanlarından biri olan bateri, aynı zamanda hem çalması hem de dinlemesi en zevkli müzik aletlerinden birisidir. Bir yanda ritim bir yandan nota bilgisi ve bir yanda da vücudun her noktasını aynı anda hareketli bir hale getirmesi ile vücuda ayrı bir koordinasyon kazandıran bateri, fiziksel noktada da size büyük bir koordinasyon oluşturarak çalabildiğiniz bu enstrüman, yer aldığı müzik gruplarında da bir merkez  Bir şarkı çalınırken tempoyu belirleyen bu enstrümanı çalabilmek için kendi enstrümanınıza sahip olmasanız dahi Kadıköy bateri kursu sayesinde derslerde ve çalışmalarda sunulan enstrümanları kullanabilirsiniz. Kendi müzik aletinize sahip olmak istediğinizde de günümüz imkanları ile hem klasik akustik bateri hem de dijital bateri seçeneklerini mağazalarımızda inceleyebilirsiniz.

Kadıköy Bateri Kursu İçin Akla Gelen Tüm Soruları Cevaplıyoruz!

1- Kadıköy Bateri Kursuna Kimler Katılabilir?

Kendini ifade edecek ve tamamlayacak bir enstrüman çalmayı öğrenmek isteyen herkes Kadıköy bateri kursu programlarına katılabilir. El, göz, ayak ve kulak koordinasyonunu bir araya getiren ve yüksek performans gerektiren bateri gibi bir enstrümanda baget hakimiyeti sağlayacak herkes bu kursa katılarak büyük bir keyif alabilir. Bu nedenle kendinizi bu enstrümanın başında görmek istediğinizde, ücretsiz deneme derslerine her zaman katılabilirsiniz.

2- Bateri Çalmak İçin En Doğru Yaş Aralığı Nedir?

Kadıköy bateri kursu için belirli bir yaş sınırlaması bulunmasa da 5 yaş ve üstü daima uygun olarak görülebilir. Bedensel gelişimini tamamlamış çocukluktan yetişkinliğe her birey Kadıköy bateri kursuna katılabilir. Zira bu kurs el-ayak koordinasyonu kalitenizi arttırırken, size analitik düşünme artısı da katmaktadır.  Çocukluk çağında bateri eğitimi çok yüksek bir avantaj sunarken, yetişkinlerde de özellikle daha fazla gelişim için tercih edilebilir.

3- Ne Kadar Sürede Bateri Çalabilirim?

Kadıköy bateri kursu çocukluk çağından yetişkinliğe herkese kapılarını açık tutmak ile birlikte bu kurslarda bateri çalma süresi tamamen sizin çabanıza bağlıdır.  Vücudunuzu çok doğru bir şekilde kullanarak, özellikle el, ayak ve göz koordinasyonu oluşturduğunuz sürece ve isteyerek çalışmalara doğru şekilde devam ettiğinizde çok kısa bir sürede veya disiplinli bir şekilde bazen uzun da olsa doğru sürede bateri çalmayı eksiksiz şekilde başarabilirsiniz.  Kurslarda eğitmenlerimizi sizin için en uygun çalışma sürelerini değerlendirirken, en hızlı şekilde de bu eğitim sürecini tamamlamanız için size her zaman destek verecektir.

4- Bateri Çalmak Ne Kadar Zor?

Bateri bir ritim çalgısı olduğu için birçok kişi açısından nota gerektirmeyen bir müzik aleti olarak görülebilir. Fakat bir melodi oluşturmasa da ritim nedeniyle bateri eğitimlerinde dikkatli çalışmalar yapılması gerekir.  Bazı kişiler çok yetenekli bir konumda bulunsa da bateri özel yetenekle değil iyi bir eğitim ile ve efor ile başarılı bir şekilde çalınabilecek bir çalgıdır. Bu nedenle uzman eğitmenlerimizin sunduğu destek ile sizde Kadıköy bateri kursu sayesinde hedefinize kolayca ulaşabilirsiniz.

5- Kadıköy Bateri Kursu Dersleri Nasıl İşleniyor?

Galata Sanat Merkezi Kadıköy şubemizde bateri kursu genellikle yüz yüze verilmek ile birlikte online kurs eğitimlerimiz de yer almaktadır. En önemli nokta, birebir eğitim modelinim benimsenmiş olması ile birlikte öncelikle klasik temel eğitim sonra da ulaşmak istediğiniz hedefe bağlı olarak uzman eğitmenler ile donanımlı bir eğitim programı yer almaktadır.  Eğitimler için ses yalıtımı sağlanmış, profesyonel ekipmanlar ve enstrümanların bulunduğu ders odalarımızda hem ders işlenmesi hem de pratik yapılabilmesi için etüt çalışmalarının uygulanması imkanı yer almaktadır. Ücretsiz deneme derslerinde kendinizi değerlendirmeniz ve kararınızı vermeniz ile form doldurarak başvuru yapabilir sonrasında kurs kayıtlarını gerçekleştirebilirsiniz.

6- Kadıköy Bateri Kursu Ücretleri Ne Kadardır?

Özel olarak oluşturulan derslerimizde yalıtımlı odalarda uzman eğitmenlerimiz sayesinde alacağınız derslerde tanınmış isimlerle çalışarak, donanımlı bir Kadıköy bateri kursu alabilirsiniz. Bu çerçevede de verilen eğitimin kalitesi ve sunulan imkanlar ile birlikte talep edilen fiyatlar çok uygun rakamlar oluşturmaktadır.  Bir eğitim kurumundan çok sizlere bir sanat ortamı sunan ve her zaman bulunmak isteyeceğiniz, ücretsiz grup solfej dersleri ya da orkestra imkanlarına sahip merkezimizde kapılarımız sizlere her zaman açık olacaktır.

7- Kadıköy Bateri Kursuna Başvurmak İçin Neler Gerekmektedir?

Yılın istediğiniz döneminde Kadıköy bateri kursu başvurusu gerçekleştirmeniz için sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık kartını yanınızda bulundurmanız yeterlidir. Bu açıdan başvurunuz ile birlikte doğru gün ve saatlerin seçilmesinin ardından sizin için en uygun ders planlaması yapılır.  Bu planlamaya uygun bir şekilde devam eden eğitimlerde sizin disiplinli ve istekli çalışmanız ile başarılı bir sonuca ulaşılabilir. Kayıt öncesinde deneme dersleri ve ardından başvuru formunun doldurulması ile uzman eğitmenlerimiz ile tanışarak kararlarınızı daha rahat verebilirsiniz.

8- Neden Galata Sanat Merkezini Seçmeliyim?

Galata Sanat Merkezi İstanbul’da ilk kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde gelişiminisürdürürken, bugün İstanbul’da birçok farklı noktaya ulaşmıştır ve bu noktalardan birisi Kadıköy şubemizdir. Her şubemizde profesyonel bir ekip çalışması elde edilmesi ile birlikte  Kadıköy şubemizde de uzman eğitmenler ile sunulan Kadıköy bateri kursu gibi eğitimler ve Galata Sanat Merkezi’nin teknik, donanımsal ve sosyal tüm imkanlarından yararlanabilirsiniz. Her zaman yüksek bir yaşam enerjisi sunan merkezlerimizde sadece ders saatlerinde değil eğitim çalışmaları sürecinde, sohbet zamanlarında, Dostluk Ortağım Projesi gibi önemli çalışmalarda, orkestra çalışmalarında ve sosyal zamanlarda bizimle bir arada olabilirsiniz

Ücretsiz Deneme Dersi Kayıt Formu