Skip to content

Konservatuar Hazırlık Kursu

Konservatuvar Hazırlık Kursu ile Siz de Keyif Aldığınız Şeyi Mesleğe Dönüştürün!

Bu yazımızda konservatuvar hazırlık kursu hakkında cevabını bulacağın sorular;

  • Konservatuar hazırlık kursu nedir?
  • Konservatuar hazırlık derslerinin faydaları nelerdir?
  • Herkes konservatuara girebilir mi? Yaş sınırı var mı?
  • Konservatuar hazırlık derslerimiz nasıl işleniyor, gün ve saatler nasıl planlanıyor?
  • Konservatuar hazırlık ücretleri ne kadar?
  • Konservatuar hazırlık eğitimlerini kim veriyor?
  • Ücretsiz deneme derslerine ne zaman katılabilirim?
  • Sanat merkeziniz nerede?

Konservatuvar Hazırlık Kursu

Müzik yapmak sizin için bir eğlenceden öte bir tutku ise hayallerinize ulaşmak, müziği meslek edinmek istiyorsanız şüphesiz ki yolunuzun konservatuarlardan geçmesi gerekiyor.  Yıllardır birçok öğrenciyi konservatuvarlara ve güzel sanatlar fakültelerine kazandıran bir kültürden gelen Galata Sanat Merkezi sizin için en doğru seçimdir.

Bu fakülteler her yıl öğrenci alımında değişiklikler yaparken ülkenin müzikal yapısındaki değişikliği de göze alarak seçim yapacakları kişilerde belirli ayrımlar yapmaktadır. Sanat merkezimizde titizlikle çalışan uzman eğitmenlerimiz bu konu hakkında oldukça bilgi sahibidirler. Yenilenen müfredatları ve sistemleri düzenli olarak takip ederler ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için sıkı bir disiplinle çalışmaktadırlar.

Sanat merkezimizdeki konservatuar eğitim müfredatı ve derslerin işlenme şekli öğrencilerimizin girmek istedikleri bölümlere göre değişiklik gösterir. Bunun için en detaylı bilgiyi sanat merkezimize gelip ücretsiz deneme derslerimize katılarak alabilirsiniz. Ders gün ve saatleri öğrencimizin müsait olduğu gün ve saatlere göre aylık olarak planlanmaktadır.

Galata Sanat Merkezi Nerede?

Galata Sanat Merkezi 6 şube ve 4 şehirde yüzyüze eğitim vermekte ve online şubesiyle 4 kıtadan birçok öğrenciye sahiptir. Şubelerimiz İstanbul’da Kadıköy, Beyoğlu ve Üsküdar ilçelerinde, Ankara’da, İzmir’de ve Çanakkale’de aktif olarak sanat eğitimlerine devam etmekteyiz. Aradığın eğitime kavuşmak için son bir adım kaldı, bizi hemen ara ve ücretsiz deneme dersimize katıl!

Ücretsiz Deneme Dersi Kayıt Formu