Skip to content

Klasik Origami Kursu

Origami ile Kağıda Hayat Ver!

Bu yazıda cevabını bulacağınız sorular;

-Origami Nedir?

-Eğitimlere katılım şartı var mı?

-Herkes origami yapabilir mi? Yaş sınırı var mı?

-Origami derslerini kim veriyor?

-Origami ders ücretleri ne kadar?

Ücretsiz deneme derslerine ne zaman katılabilirim?

-Galata Sanat Merkezi İstanbul Origami Eğitimleri Nerede?

ORİGAMİ KURSU İLE YARATICILIĞINI GELİŞTİR

Japonların kağıt katlama sanatı olarak bilinen origami kelimesi, ori yani katlama ve kami yani kağıt kelimelerinden oluşur. Klasik ve modern origami olmak üzere 2ye ayrılır. Klasik origamide sadece katlama yapılırken, modern origamide yapıştırma, kağıdı keserek şekillendirme gibi değişik yöntemler dahil edilir.

Galata Sanat Merkezi Origami Kursu yıllarını origamiye vermiş uzman eğitmenler ile birlikte klasik ve modern alanlarda ve tasarımcılar için deri ve kumaş üzerinde değişik yöntemler ile öğrencimizin talebine yönelik özel programlanır. Çocuklar için zeka geliştirici özelliği ile Avrupada popüler olan origami Galata Sanat Merkezi ile Türkiye’ye de yayılıyor.

Origami Derslerine Katılım Şartı Var Mı?

Kurs ile verilen komutu dinleyen çocuklardan başlamak üzere herkes katılabilir. Derslerimiz birebir özel ders şeklinde yapılırken sık sık grup dersleri şeklinde atölyeler de yapılır.

Origami ders ücretleri ne kadar?

Galata Sanat Merkezi ”herkes için ulaşılabilir sanat” felsefesini prensip edinmiş, kimsenin cebini yormayacak şekilde ve bölgedeki en kaliteli eğitmenleri toplumla buluşturacak şekilde ücretlerini programlarını düzenlemiştir. Sizlere en uygun fiyat garantisinin yanında öğrenme garantisi de sunmaktadır.

Ücretsiz Deneme Dersleri

Ücretsiz deneme dersimize katılarak eğitmeniniz ile birebir görüşüp merak ettiğiniz detaylar hakkında işin üstadından bilgi alabilir ve sonrasında kayıt olabilirsiniz. Bizi hemen arayıp istediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz.

Galata Sanat Merkezi Nerede?

Galata Sanat Merkezi Galata Kulesinin hemen yanındadır. Terasında bulunan ücretsiz kafeteryası ve eşsiz manzarası ile sizlere bir sanat merkezinden çok daha fazlasını sunmaktadır. Sanat Merkezimize Origami Dersleri dışında çay-kahve içmeye, ders çalışmaya ya da uzman eğitmenlerimiz ve öğrencilerimizle muhabbet etmeye de gelebilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Dersi Kayıt Formu