Müzik

Dostluk Ortağım Projesi

Dostluk Ortağım sayfamızda, iş ortaklarımızla birlikte büyüdüğümüz, başarıları birlikte kutladığımız özel anıları paylaşıyoruz.

Dostluk Ortağımız Olur Musun?

İnanıyoruz ki markalar, dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilir. Bu vizyonla yola çıkıyor ve gerçekten etkileyici bir iş yapmak için çaba sarf ediyoruz. İş ortaklarımızla, emekçilerimizle ve takipçilerimizle kurduğumuz ilişkilerde saygıyı kazanmayı amaçlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, saygı ve güven olmadan sürdürülebilir bir başarı mümkün değildir.

Geleceğe odaklanarak, sadece kendi başarımızı değil, aynı zamanda gezegenimizin ve gelecek nesillerin refahını da düşünüyoruz. Doğanın ve çocukların önemi, işimizin merkezinde yer alıyor. Bu bilinçle hareket ederek, sürdürülebilirlik ilkesini benimsemek ve çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek için çaba gösteriyoruz.

Dostluk Ortağı Proje Çalışmalarımız

Hatıra Ormanı Çalışmamız

TEMA VAKFI iş ortaklığı ile Galata Sanat Merkezi Dostluk Ortağım Hatıra Ormanını kuruyoruz.

Peki Nasıl? Her ay her öğrencimiz için 1 adet fidan bağışlıyoruz. 2021 Temmuz Ayı itibariyle başlattığımız bu projede 5 şubemizde bulunan 700 öğrencimiz için 700 fidan bağışlayarak başlıyoruz. Bu projemizi sonsuza dek devam ettireceğiz! Çevreye bıraktığımız karbon ayak izimizi azaltmak ve iklim değişikliği ile mücadele etmek için çalışıyoruz.

Kardeş Okullar Resim Yarışması Çalışmamız

Her yıl bir tema belirleyip temamız üzerine yapacağımız resim yarışması ile ilk 2’ye girerek kazanan dostlarınıza istediği eğitimleri ömür boyu ücretsiz alma hakkı veriyoruz.

Yarışma için gönderilen tüm resimleri kitaplaştırıp sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Etik Ticarete İnanıyoruz!

Gelirimizin bir kısmını doğrudan Sosyal Sorumluluk Projelerimize ayırıyoruz. Bu hikayenin kahramanı sizsiniz.

Franchise alarak veya var olan sanat merkezinizle Galata Sanat Merkezine katılarak Dostluk Ortaklığımıza en büyük katkıyı sağlayabilirsiniz.

Geleceğimiz için etik bir ticaret yapmak istiyoruz ve herkesi Dostluk Ortaklığımıza davet ediyoruz.

Bağış kabul etmiyoruz.

Dostluk Ortağımız olmanın en basit yolu ücretsiz deneme derslerimize katılıp bir sanat eğitimi almaktır.

Etik Ticarete İnanıyoruz!

Dostluk Ortağım sayfamızda, iş ortaklarımızla birlikte büyüdüğümüz, başarıları birlikte kutladığımız özel anıları paylaşıyoruz.