Hakkımızda

Galata Sanat Merkezi

İlham Al, Yarat, Paylaş

Kurslar

Ücretsiz Deneme Dersleri

Galata Sanat Merkezi, 2015 yılında çalışmalarına başlanan, 2016 yılında ise açılışını yapan bir sanat eğitimleri kurumudur.

Şimdiye dek 700’e yakın profesyonel eğitmen ile çalışan dershanelerimiz Türkiye’nin eğitim konusunda en tecrübeli ve bilgili kadrolarına sahiptir. Kadro kurulurken lisans mezunu olan sanatçıların yanında akademik kariyer ya da icra ettikleri işlerden yola çıkılarak seçim yapılmıştır.

Türkiye’de hobi amaçlı müzik kursu arayanların isteklerine en iyi şekilde cevap vermek üzere başladığımız bu sektöre resim kursu, fotoğrafçılık kursu, yaratıcı yazarlık kursu, diksiyon kursu ve konservatuvar eğitimleri gibi bir çok alanda eğitim müfredatı oluşturup portföyümüzü genişlettik. Sanat merkezlerimizde samimi, eğlenceli ve kaliteli bir sanat çevresi oluşturup birçok sanatseveri bir araya getirdik, gruplar kurulmasına ve kalabalık etkinlikler yapılmasına aracılık ettik. Hep birlikte oluşturduğumuz bu büyük aile ile bir sanat merkezinden çok daha fazlası olduk! Salgın sürecinde uzun süredir fırsat bulamadığımız yayın planlarımızı hazırladık. Galata Sanat Merkezi Yayın Evimizi kurarak ülkemizde sanatın gelişmesi ve geride kaldığımız alanları doldurmak adına orijinal içerikler yayınlamak için harekete geçtik!

Ve daha fazla kişiye dokunmak ve daha büyük işler yapmak hayaliyle Galata Sanat Merkezi Dostluk Ortağım Projesi’ni başlattık.

32

Kurs

43.000

Mutlu Öğrenci

16

Atölye

340

Workshop

Bizi Tanı

Öğrencilerimizin Deneyimleri

Daha önce eğitim alan öğrencilerimizin gerçek hikayelerini keşfedin.
Onların deneyimlerinden ilham alarak, siz de doğru eğitim yolunu bulun.

Ozcan C.

Yazilimci

Samimi, sıcak bir ortamı var. Çeşitli alanlarda vermiş oldukları eğitimlerle sanata olan ilgilerini göstermektedirler. Ayrıca kursiyerlere solfej dersi de veriyorlar. Yakın zamanda orkestra kurulacağının bilgisini de aldım, umarım şu çaylak halimle ben de katılırım :)

Bilge Tonyukuk

Yazılımcı

Öğrencisi olmaktan gurur duyduğum, sanat merkezi sahibiyle sohbet etmekten çok keyif aldığım, terasına her oturuşumda Haliç'i ayaklarımın altında bulduğum eşşiz, naçizane ve muazzam bir mekan. Yolunuz düşerse muhakkak uğrayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Galata Sanat haftanın 7 günü 09:00 – 23:00 arası hizmet vermektedir.
Herkes için ulaşılabilir sanat felsefesiyle yola çıkan Galata Sanat Merkezi yalnızca 4 saat özel ders alabileceğiniz ücretlere 4 saat özel ders, 4 saat grup solfej dersi, düzenli orkestra eğitimleri alabileceğiniz ve ücretsiz birçok etkinliğe katılabileceğiniz bir programa sahiptir. Bunun yanında öğrencimiz olmanız gerekmeden her zaman etkinliklerimize katılabilir, ücretsiz çay-kahve ikramlarımızdan yararlanabilir, ders çalışabilir, arkadaşlarınızla muhabbet edebilir ve oyun oynayabilirsiniz.
Bu net bir cevabı olmayan bir sorudur. Birçok fonksiyon üzerinden kişiye özel değerlendirilerek ancak yakın cevaplar verilebilme olasılığı vardır. Öncelikle hangi seviyeden başladığımızı düşünmeliyiz. Sıfırdan mı başlıyoruz yoksa ufak tefek denemelerimiz oldu mu? Ne öğrenmek istiyoruz, ne kadar öğrenmek istiyoruz? Hedefinize yönelik olarak ‘’öğrendim’’ diyebilme süreniz elbette farklılık gösterecektir. Ne kadar ilgileneceğiz? Tabi ki de haftada 1 saat egzersiz yapan ile günde 1 saat egzersiz yapan arasında fark olacaktır.
Uzmanlar bilimsel olarak maksimum %3-5 oranında genetik faktörlerin etkili olduğunu söylüyor. Oysa yıllara dayanan gözlemlerimize göre mesele yetenekte değil, çevresel faktörlerle oluşan yatkınlık ve eğitimdir. Çevresel faktörlerin etkisini göz önünde bulundurarak, herhangi biriyle oluşabilecek tek farklılık öğrenme hızınız olacaktır. Bu hızlı giden bir araba ile yavaş giden bir araba gibidir. Her ikisi de hedefe ulaşabilir, yavaş olan biraz daha vakit alır. Tabi ki tutkunun payını da unutmamak gerekir. Tutkunuz, bağlılığınız, azminiz ne kadar yüksek ise o kadar hızlı öğreneceğiniz de kesindir. Son olarak yanlış bir algıyı da düzeltmek isteriz; hiç kimsenin iyi bir eğitmen ve doğru metodlarla, yüksek tutku ve azmine karşı herhangi bir enstrümanı öğrenememesi veya bir sanat dalında başarısız olması mümkün değildir.
Çünkü Galata Sanat Merkezi felsefesi gereği en doğru metodlarla en uygun ücretlere sahip olan, yöneticisinden eğitmenine, tasarımından çalışma sistemine kadar tamamen daha nitelikli sanat eğitimleri için kurgulanmış genç ve dinamik ve her şeyin ötesinde yaşam enerjisi yüksek bir merkezdir. Ticari bir işletmenin ötesinde ülkemizde sanatın gelişmesi için eğitim metodları üzerinde çalışmalar yapan, yayınlar çıkaran, Dostluk Ortağım Projesiyle doğaya ve geleceğimize katkıda bulunma çabası gösteren kollektif bir topluluktur!
İstanbul Beyoğlu, Kadıköy ve Kemerburgaz'da, Ankara’da, Çanakkale’de, Eskişehir'de, Bursa'da, Antalya'da ve İzmir’de olmak üzere 9 şubemizle faaliyetteyiz. Kurumsal çalışmaları ise Galata’daki ofisimizden yürütmekteyiz.

Bizi Instagramda Takip Edin

Eğitim dünyasındaki yenilikleri ve duyuruları kaçırmamak için bizi sosyal medyada takip edin. Topluluğumuza katılarak bilgi paylaşımına dahil olun.

  • 📸 Tarihin Tozlu Sayfalarından: Dünyanın En Eski Fotoğrafları! 📜✨

Fotoğrafçılığın ilk adımlarına tanıklık etmek ister misiniz? İşte karşınızda, tarihin en eski ve en değerli fotoğrafları! Bu kareler, bizlere geçmişin izlerini, o dönemin yaşamını ve teknolojinin ilk örneklerini sunuyor. Zamanın durduğu bu anlara birlikte göz atalım!

#Tarih #Fotoğrafçılık #Nostalji #İlkFotoğraflar #GeçmiştenGünümüze
  • 🎥 Sinemanın dehası Alfred Hitchcock, Kuleshov Efekti’ni anlatıyor! 🎬 Bu etkileyici video, görüntülerin nasıl farklı anlamlar kazandığını gözler önüne seriyor. İzleyin ve sinema sanatının büyüsüne tanık olun. 📽️

Sinemayı Okumak adlı film analiz atölyemizde bizlere katılarak, filmleri daha bilinçli ve eleştirel bir gözle izlemeyi öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi ve kayıt için hemen bize mesaj at! ✉️

 #AlfredHitchcock #KuleshovEfekti #SinemanınGücü #FilmSanatı
  • 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı bu anlamlı gün, gençlerimize ithaf edilmiştir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin, Atatürk’ün izinde, azimle ve kararlılıkla yürüdüklerine inancımız tam. 

Bağımsızlık mücadelemizin başlangıç noktası olan bu özel gün vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. 🇹🇷

#19Mayıs #GençlikVeSporBayramı #Atatürk
  • 🎨🖼️ 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’nda sanat ve kültürle buluşun! Bu özel hafta boyunca ziyaret edebileceğiniz sergileri derledik. İlham verici eserlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

via @kavakcemile 

 #MüzelerHaftası #inspiration #catmuseum #Sergi #zamansızmeraklar
  • Sanatçılar, zaman zaman eserlerinin birden fazla versiyonunu yaratır, her biri kendi içinde benzersiz ve büyüleyicidir. 🌟 İşte bu nedenle, aynı tabloya defalarca bakmak bile hep yeni bir keşif sunar! Eserlerin bu farklı yüzlerini keşfetmek ve sanatta derinlemesine bir yolculuğa çıkmak için, gözlerinizi ve ruhunuzu açık tutun. 🌍🖌️

via @selindumanart 

#Sanat #Başyapıt #Ressamlar #SanatınGücü #VanGogh #Monet #Picasso #SanatTarihi #İlham
  • Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
  • Beyaz perdeye fedakarlıkları, cesaretleri ve sevgisiyle ilham veren, hayatımızın gerçek kahramanları olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. 💐 🎬 Peki sizin unutamadığınız bir anne karakter var mı? 💬
#AnnelerGünü #Annelik #KahramanAnneler
  • Salvador Dali, 1929 ile 1937 arasında dünyanın en tanınmış sürrealist sanatçısı yapan eserlerini üretti. Normalde bir araya gelmeyecek nesnelerin bir araya geldiği, deformasyona uğradığı veya başka türlü garip ve mantıksız bir şekilde değiştiği bir rüya dünyasını resmetti. Dali, bu nesneleri dikkatlice, neredeyse acı verici derecede gerçekçi ayrıntılarla resmediyor ve genellikle onları Katalonya’nın kasvetli ve güneşli manzaralarını anımsatan bir atmosferin içine yerleştiriyordu. Bugün onun doğum günü ve hep beraber bıraktığı birkaç mirasa göz atalım. #salvadordali #ressam #doğumgünü #galatasanat
  • Sanat tarihinin önemli konularından biri olan ‘Vaftizci Aziz John’un Başının Kesilmesi’, birçok ressamın ilgisini çekmiş ve çeşitli yorumlarla tuvale yansımıştır. Bu temayla ilgili ressamların eserlerini beraber keşfedelim galerimize davetlisiniz. #Sanat #Resim #VaftizciAzizJohn #GalataSanat

via @selindumanart
📸 Tarihin Tozlu Sayfalarından: Dünyanın En Eski Fotoğrafları! 📜✨

Fotoğrafçılığın ilk adımlarına tanıklık etmek ister misiniz? İşte karşınızda, tarihin en eski ve en değerli fotoğrafları! Bu kareler, bizlere geçmişin izlerini, o dönemin yaşamını ve teknolojinin ilk örneklerini sunuyor. Zamanın durduğu bu anlara birlikte göz atalım!

#Tarih #Fotoğrafçılık #Nostalji #İlkFotoğraflar #GeçmiştenGünümüze
📸 Tarihin Tozlu Sayfalarından: Dünyanın En Eski Fotoğrafları! 📜✨

Fotoğrafçılığın ilk adımlarına tanıklık etmek ister misiniz? İşte karşınızda, tarihin en eski ve en değerli fotoğrafları! Bu kareler, bizlere geçmişin izlerini, o dönemin yaşamını ve teknolojinin ilk örneklerini sunuyor. Zamanın durduğu bu anlara birlikte göz atalım!

#Tarih #Fotoğrafçılık #Nostalji #İlkFotoğraflar #GeçmiştenGünümüze
📸 Tarihin Tozlu Sayfalarından: Dünyanın En Eski Fotoğrafları! 📜✨

Fotoğrafçılığın ilk adımlarına tanıklık etmek ister misiniz? İşte karşınızda, tarihin en eski ve en değerli fotoğrafları! Bu kareler, bizlere geçmişin izlerini, o dönemin yaşamını ve teknolojinin ilk örneklerini sunuyor. Zamanın durduğu bu anlara birlikte göz atalım!

#Tarih #Fotoğrafçılık #Nostalji #İlkFotoğraflar #GeçmiştenGünümüze
📸 Tarihin Tozlu Sayfalarından: Dünyanın En Eski Fotoğrafları! 📜✨

Fotoğrafçılığın ilk adımlarına tanıklık etmek ister misiniz? İşte karşınızda, tarihin en eski ve en değerli fotoğrafları! Bu kareler, bizlere geçmişin izlerini, o dönemin yaşamını ve teknolojinin ilk örneklerini sunuyor. Zamanın durduğu bu anlara birlikte göz atalım!

#Tarih #Fotoğrafçılık #Nostalji #İlkFotoğraflar #GeçmiştenGünümüze
📸 Tarihin Tozlu Sayfalarından: Dünyanın En Eski Fotoğrafları! 📜✨

Fotoğrafçılığın ilk adımlarına tanıklık etmek ister misiniz? İşte karşınızda, tarihin en eski ve en değerli fotoğrafları! Bu kareler, bizlere geçmişin izlerini, o dönemin yaşamını ve teknolojinin ilk örneklerini sunuyor. Zamanın durduğu bu anlara birlikte göz atalım!

#Tarih #Fotoğrafçılık #Nostalji #İlkFotoğraflar #GeçmiştenGünümüze
📸 Tarihin Tozlu Sayfalarından: Dünyanın En Eski Fotoğrafları! 📜✨ Fotoğrafçılığın ilk adımlarına tanıklık etmek ister misiniz? İşte karşınızda, tarihin en eski ve en değerli fotoğrafları! Bu kareler, bizlere geçmişin izlerini, o dönemin yaşamını ve teknolojinin ilk örneklerini sunuyor. Zamanın durduğu bu anlara birlikte göz atalım! #Tarih #Fotoğrafçılık #Nostalji #İlkFotoğraflar #GeçmiştenGünümüze
2 gün ago
View on Instagram |
1/9
🎥 Sinemanın dehası Alfred Hitchcock, Kuleshov Efekti’ni anlatıyor! 🎬 Bu etkileyici video, görüntülerin nasıl farklı anlamlar kazandığını gözler önüne seriyor. İzleyin ve sinema sanatının büyüsüne tanık olun. 📽️ Sinemayı Okumak adlı film analiz atölyemizde bizlere katılarak, filmleri daha bilinçli ve eleştirel bir gözle izlemeyi öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi ve kayıt için hemen bize mesaj at! ✉️ #AlfredHitchcock #KuleshovEfekti #SinemanınGücü #FilmSanatı
4 gün ago
View on Instagram |
2/9
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı bu anlamlı gün, gençlerimize ithaf edilmiştir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin, Atatürk’ün izinde, azimle ve kararlılıkla yürüdüklerine inancımız tam. 

Bağımsızlık mücadelemizin başlangıç noktası olan bu özel gün vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. 🇹🇷

#19Mayıs #GençlikVeSporBayramı #Atatürk
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun! Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı bu anlamlı gün, gençlerimize ithaf edilmiştir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin, Atatürk’ün izinde, azimle ve kararlılıkla yürüdüklerine inancımız tam. Bağımsızlık mücadelemizin başlangıç noktası olan bu özel gün vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. 🇹🇷 #19Mayıs #GençlikVeSporBayramı #Atatürk
6 gün ago
View on Instagram |
3/9
🎨🖼️ 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’nda sanat ve kültürle buluşun! Bu özel hafta boyunca ziyaret edebileceğiniz sergileri derledik. İlham verici eserlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

via @kavakcemile 

 #MüzelerHaftası #inspiration #catmuseum #Sergi #zamansızmeraklar
🎨🖼️ 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’nda sanat ve kültürle buluşun! Bu özel hafta boyunca ziyaret edebileceğiniz sergileri derledik. İlham verici eserlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

via @kavakcemile 

 #MüzelerHaftası #inspiration #catmuseum #Sergi #zamansızmeraklar
🎨🖼️ 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’nda sanat ve kültürle buluşun! Bu özel hafta boyunca ziyaret edebileceğiniz sergileri derledik. İlham verici eserlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

via @kavakcemile 

 #MüzelerHaftası #inspiration #catmuseum #Sergi #zamansızmeraklar
🎨🖼️ 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’nda sanat ve kültürle buluşun! Bu özel hafta boyunca ziyaret edebileceğiniz sergileri derledik. İlham verici eserlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

via @kavakcemile 

 #MüzelerHaftası #inspiration #catmuseum #Sergi #zamansızmeraklar
🎨🖼️ 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’nda sanat ve kültürle buluşun! Bu özel hafta boyunca ziyaret edebileceğiniz sergileri derledik. İlham verici eserlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

via @kavakcemile 

 #MüzelerHaftası #inspiration #catmuseum #Sergi #zamansızmeraklar
🎨🖼️ 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’nda sanat ve kültürle buluşun! Bu özel hafta boyunca ziyaret edebileceğiniz sergileri derledik. İlham verici eserlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

via @kavakcemile 

 #MüzelerHaftası #inspiration #catmuseum #Sergi #zamansızmeraklar
🎨🖼️ 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’nda sanat ve kültürle buluşun! Bu özel hafta boyunca ziyaret edebileceğiniz sergileri derledik. İlham verici eserlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

via @kavakcemile 

 #MüzelerHaftası #inspiration #catmuseum #Sergi #zamansızmeraklar
🎨🖼️ 18-24 Mayıs Müzeler Haftası’nda sanat ve kültürle buluşun! Bu özel hafta boyunca ziyaret edebileceğiniz sergileri derledik. İlham verici eserlerle dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? via @kavakcemile #MüzelerHaftası #inspiration #catmuseum #Sergi #zamansızmeraklar
7 gün ago
View on Instagram |
4/9
Sanatçılar, zaman zaman eserlerinin birden fazla versiyonunu yaratır, her biri kendi içinde benzersiz ve büyüleyicidir. 🌟 İşte bu nedenle, aynı tabloya defalarca bakmak bile hep yeni bir keşif sunar! Eserlerin bu farklı yüzlerini keşfetmek ve sanatta derinlemesine bir yolculuğa çıkmak için, gözlerinizi ve ruhunuzu açık tutun. 🌍🖌️ via @selindumanart #Sanat #Başyapıt #Ressamlar #SanatınGücü #VanGogh #Monet #Picasso #SanatTarihi #İlham
1 hafta ago
View on Instagram |
5/9
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur.

#winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
Winnie the Pooh, Walt Disney Animation Studios tarafından üretilen ve 2011 yılında Stephen J. Anderson ve Don Hall tarafından yönetilen bir animasyon filmidir. Hikâye A. A. Milne’nin aynı adlı öykülerine dayanmaktadır. Film, 1977 yapımı The Many Adventures of Winnie the Pooh’dan sonra gösterime giren ikinci Winnie the Pooh filmidir ve aynı zamanda (şimdiye kadar) geleneksel animasyon kullanan son Disney çizgi filmidir. Bu içerikteki resimler, film için yaratılan sanat eserlerinin bir koleksiyonudur. #winniethepooh #disney #animasyon #çizim #galatasanat
2 hafta ago
View on Instagram |
6/9
Beyaz perdeye fedakarlıkları, cesaretleri ve sevgisiyle ilham veren, hayatımızın gerçek kahramanları olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. 💐 🎬 Peki sizin unutamadığınız bir anne karakter var mı? 💬
#AnnelerGünü #Annelik #KahramanAnneler
Beyaz perdeye fedakarlıkları, cesaretleri ve sevgisiyle ilham veren, hayatımızın gerçek kahramanları olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. 💐 🎬 Peki sizin unutamadığınız bir anne karakter var mı? 💬
#AnnelerGünü #Annelik #KahramanAnneler
Beyaz perdeye fedakarlıkları, cesaretleri ve sevgisiyle ilham veren, hayatımızın gerçek kahramanları olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. 💐 🎬 Peki sizin unutamadığınız bir anne karakter var mı? 💬
#AnnelerGünü #Annelik #KahramanAnneler
Beyaz perdeye fedakarlıkları, cesaretleri ve sevgisiyle ilham veren, hayatımızın gerçek kahramanları olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. 💐 🎬 Peki sizin unutamadığınız bir anne karakter var mı? 💬
#AnnelerGünü #Annelik #KahramanAnneler
Beyaz perdeye fedakarlıkları, cesaretleri ve sevgisiyle ilham veren, hayatımızın gerçek kahramanları olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. 💐 🎬 Peki sizin unutamadığınız bir anne karakter var mı? 💬
#AnnelerGünü #Annelik #KahramanAnneler
Beyaz perdeye fedakarlıkları, cesaretleri ve sevgisiyle ilham veren, hayatımızın gerçek kahramanları olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. 💐 🎬 Peki sizin unutamadığınız bir anne karakter var mı? 💬
#AnnelerGünü #Annelik #KahramanAnneler
Beyaz perdeye fedakarlıkları, cesaretleri ve sevgisiyle ilham veren, hayatımızın gerçek kahramanları olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. 💐 🎬 Peki sizin unutamadığınız bir anne karakter var mı? 💬
#AnnelerGünü #Annelik #KahramanAnneler
Beyaz perdeye fedakarlıkları, cesaretleri ve sevgisiyle ilham veren, hayatımızın gerçek kahramanları olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. 💐 🎬 Peki sizin unutamadığınız bir anne karakter var mı? 💬 #AnnelerGünü #Annelik #KahramanAnneler
2 hafta ago
View on Instagram |
7/9
Salvador Dali, 1929 ile 1937 arasında dünyanın en tanınmış sürrealist sanatçısı yapan eserlerini üretti. Normalde bir araya gelmeyecek nesnelerin bir araya geldiği, deformasyona uğradığı veya başka türlü garip ve mantıksız bir şekilde değiştiği bir rüya dünyasını resmetti. Dali, bu nesneleri dikkatlice, neredeyse acı verici derecede gerçekçi ayrıntılarla resmediyor ve genellikle onları Katalonya’nın kasvetli ve güneşli manzaralarını anımsatan bir atmosferin içine yerleştiriyordu. Bugün onun doğum günü ve hep beraber bıraktığı birkaç mirasa göz atalım. #salvadordali #ressam #doğumgünü #galatasanat
Salvador Dali, 1929 ile 1937 arasında dünyanın en tanınmış sürrealist sanatçısı yapan eserlerini üretti. Normalde bir araya gelmeyecek nesnelerin bir araya geldiği, deformasyona uğradığı veya başka türlü garip ve mantıksız bir şekilde değiştiği bir rüya dünyasını resmetti. Dali, bu nesneleri dikkatlice, neredeyse acı verici derecede gerçekçi ayrıntılarla resmediyor ve genellikle onları Katalonya’nın kasvetli ve güneşli manzaralarını anımsatan bir atmosferin içine yerleştiriyordu. Bugün onun doğum günü ve hep beraber bıraktığı birkaç mirasa göz atalım. #salvadordali #ressam #doğumgünü #galatasanat
Salvador Dali, 1929 ile 1937 arasında dünyanın en tanınmış sürrealist sanatçısı yapan eserlerini üretti. Normalde bir araya gelmeyecek nesnelerin bir araya geldiği, deformasyona uğradığı veya başka türlü garip ve mantıksız bir şekilde değiştiği bir rüya dünyasını resmetti. Dali, bu nesneleri dikkatlice, neredeyse acı verici derecede gerçekçi ayrıntılarla resmediyor ve genellikle onları Katalonya’nın kasvetli ve güneşli manzaralarını anımsatan bir atmosferin içine yerleştiriyordu. Bugün onun doğum günü ve hep beraber bıraktığı birkaç mirasa göz atalım. #salvadordali #ressam #doğumgünü #galatasanat
Salvador Dali, 1929 ile 1937 arasında dünyanın en tanınmış sürrealist sanatçısı yapan eserlerini üretti. Normalde bir araya gelmeyecek nesnelerin bir araya geldiği, deformasyona uğradığı veya başka türlü garip ve mantıksız bir şekilde değiştiği bir rüya dünyasını resmetti. Dali, bu nesneleri dikkatlice, neredeyse acı verici derecede gerçekçi ayrıntılarla resmediyor ve genellikle onları Katalonya’nın kasvetli ve güneşli manzaralarını anımsatan bir atmosferin içine yerleştiriyordu. Bugün onun doğum günü ve hep beraber bıraktığı birkaç mirasa göz atalım. #salvadordali #ressam #doğumgünü #galatasanat
Salvador Dali, 1929 ile 1937 arasında dünyanın en tanınmış sürrealist sanatçısı yapan eserlerini üretti. Normalde bir araya gelmeyecek nesnelerin bir araya geldiği, deformasyona uğradığı veya başka türlü garip ve mantıksız bir şekilde değiştiği bir rüya dünyasını resmetti. Dali, bu nesneleri dikkatlice, neredeyse acı verici derecede gerçekçi ayrıntılarla resmediyor ve genellikle onları Katalonya’nın kasvetli ve güneşli manzaralarını anımsatan bir atmosferin içine yerleştiriyordu. Bugün onun doğum günü ve hep beraber bıraktığı birkaç mirasa göz atalım. #salvadordali #ressam #doğumgünü #galatasanat
Salvador Dali, 1929 ile 1937 arasında dünyanın en tanınmış sürrealist sanatçısı yapan eserlerini üretti. Normalde bir araya gelmeyecek nesnelerin bir araya geldiği, deformasyona uğradığı veya başka türlü garip ve mantıksız bir şekilde değiştiği bir rüya dünyasını resmetti. Dali, bu nesneleri dikkatlice, neredeyse acı verici derecede gerçekçi ayrıntılarla resmediyor ve genellikle onları Katalonya’nın kasvetli ve güneşli manzaralarını anımsatan bir atmosferin içine yerleştiriyordu. Bugün onun doğum günü ve hep beraber bıraktığı birkaç mirasa göz atalım. #salvadordali #ressam #doğumgünü #galatasanat
2 hafta ago
View on Instagram |
8/9
Sanat tarihinin önemli konularından biri olan ‘Vaftizci Aziz John’un Başının Kesilmesi’, birçok ressamın ilgisini çekmiş ve çeşitli yorumlarla tuvale yansımıştır. Bu temayla ilgili ressamların eserlerini beraber keşfedelim galerimize davetlisiniz. #Sanat #Resim #VaftizciAzizJohn #GalataSanat

via @selindumanart
Sanat tarihinin önemli konularından biri olan ‘Vaftizci Aziz John’un Başının Kesilmesi’, birçok ressamın ilgisini çekmiş ve çeşitli yorumlarla tuvale yansımıştır. Bu temayla ilgili ressamların eserlerini beraber keşfedelim galerimize davetlisiniz. #Sanat #Resim #VaftizciAzizJohn #GalataSanat

via @selindumanart
Sanat tarihinin önemli konularından biri olan ‘Vaftizci Aziz John’un Başının Kesilmesi’, birçok ressamın ilgisini çekmiş ve çeşitli yorumlarla tuvale yansımıştır. Bu temayla ilgili ressamların eserlerini beraber keşfedelim galerimize davetlisiniz. #Sanat #Resim #VaftizciAzizJohn #GalataSanat

via @selindumanart
Sanat tarihinin önemli konularından biri olan ‘Vaftizci Aziz John’un Başının Kesilmesi’, birçok ressamın ilgisini çekmiş ve çeşitli yorumlarla tuvale yansımıştır. Bu temayla ilgili ressamların eserlerini beraber keşfedelim galerimize davetlisiniz. #Sanat #Resim #VaftizciAzizJohn #GalataSanat

via @selindumanart
Sanat tarihinin önemli konularından biri olan ‘Vaftizci Aziz John’un Başının Kesilmesi’, birçok ressamın ilgisini çekmiş ve çeşitli yorumlarla tuvale yansımıştır. Bu temayla ilgili ressamların eserlerini beraber keşfedelim galerimize davetlisiniz. #Sanat #Resim #VaftizciAzizJohn #GalataSanat via @selindumanart
2 hafta ago
View on Instagram |
9/9