0

Müzik

Kilden Takı Tasarımı

Galata Sanat Merkezi, sanatı ve kültürü birleştiren benzersiz bir deneyim sunan bir kuruluştur. Şimdi siz de bu özel aileye katılma fırsatını yakalayabilirsiniz! Galata Sanat Merkezi’nin değerlerini paylaşıyor ve sanatsever bir girişimciyseniz, kendi işinizi kurmanın ve Galata Sanat Merkezi markasını daha geniş kitlelere taşımanın tam zamanı.

600,00 + KDV

Ezgi Elvan Yücel

20.07.2024

Beşiktaş Container Cafe

4 Saat

Etkinlik Hakkında

Etkinliğimiz, kilin şekillendirilmesi, şekillendirildikten sonra kuruma süreleri göz önünde bulundurularak 2 gün sürecektir. İlk gün, 2 saat, ikinci gün 2 Saat olmak üzere toplamda 4 saat olarak gerçekleşecek.

Bu etkinlikten sonra; kilden kendi tarzınıza uygun form ve renkleri kullanarak, sayısız takı tasarlamayı öğrenmiş olacaksınız. İki gün sürecek etkinliğimizde; kilden takı tasarımı, suluboya ile tasarlanan ürün üzerinde doku ve desen oluşturma, tasarımlarınızı uzun süreler kullanabilmeniz için koruma yöntemlerini uygulayacağız.

Etkinlik yürütücümüz, size metodu detaylıca öğretecek olup, etkinlik sonucunda elde edeceğiniz tasarım çeşitliliği sizin seçimlerinize ve hayal gücünüze bağlı olarak sınırsızdır. (Takı halkaları, zincir ve küpe aparatları, kil ve suluboya etkinlik alanında bulunacak olup, etkinlik fiyatına dahildir.)

Etkinlik, sizlere kendi tarzınıza uygun istediğiniz sayıda takı üretme yeteneği kazandırır. Takı tasarımını bir meslek olarak yapma fikriniz varsa, bu etkinlik keyifli bir başlangıç olacaktır.  (Katılımcıların isteğine göre, beğenilen tasarımlar satışa sunulabilir.)

Ne Öğreneceksiniz?

İlk Gün

Kilin hazırlanması, kilin planlanması, katılımcının istediği konuya göre boncuk, küpelik, kolye ucu, charm gibi takı bileşenlerinin tasarlanması ve kilden şekillendirilmesi, ürünlerin kurutulması

İkinci Gün

Ürün yüzeylerinin temizlenmesi, oluşturulan takı bileşenlerinin boyanması, suluboyadan doku ve desen oluşturma yöntemleri, tasarımın dayanıklılığını artırmak için koruma çalışmaları, takının birleştirilmesi

User Image

Tasarımcı

Ezgi Elvan Yücel

Diğer İlginizi Çekebilecek Etkinlikler

04.08.2024

İstanbul İllüzyon Müzesi

975,00 + KDV

20.07.2024

Beşiktaş Container Cafe

600,00 + KDV

27.07.2024

Beşiktaş Container Cafe

800,00 + KDV

08.06.2024

Beşiktaş Container Cafe

660,00 + KDV