Skip to content

Enstrümanlarımız ve Yayınlarımız Yüklenme Aşamasındadır.

1 Ağustos 2021 Tarihinde Yeniden Bekleriz!

Müzik aleti satışı konusunda detaylıca bilgi sahibi olmak, kendinize en uygun enstrümanı seçmek istiyorsanız konu hakkındaki yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Bize Danışmadan Enstrüman Almayın!

Öncelikle Galata Sanat Merkezi olarak bizler tüccar ya da pazarlamacı değil eğitimciyiz. Müzik aleti satışı konusunda müzisyen olan bizler de öğrencilerimiz de bugüne dek birçok problemle karşılaştık. Türkiye’de gelişmekte olan bir piyasa olduğu için bilgi sahibi olmayan tüccarların elinden çıkıp bilgi sahibi olmayan ebeveynlerin ve gençlerin üzüldüğü çok oluyor. Bu yüzden sanat merkezimiz öğrencilerimizin talebini doğrultusunda en uygun müzik aletine yönlendirme kararı aldı.

Müzik aleti satışı konusunda sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Satış yapma, kar etme kaygısıyla elimizdeki ürünleri sizlere satmaya çalışmayacağız. Müzik aleti satın alırken şüphesiz güvenebileceğiniz nadir kurumlardan biriyiz! Almak istediğiniz müzik aleti, aklınızda varsa bir marka ve model veya ayırdığınız bütçeyi bildirmeniz bizim için yeterli olacaktır.

İstanbul’da Uygun Müzik Aleti Satışları

Kendinize uygun doğru müzik aletini tercih etmek için öncelikle net bir bütçe çıkarmalısınız. Unutmayın pahalı olan en kaliteli anlamına gelmez. Her enstrümanın hitap ettiği, uyumlu olduğu kişiler farklıdır. Bütçenizi belirledikten sonra müzik tarzınıza yönelik arayışlara başlamalısınız. Örneğin piyano alacaksanız; jazz, klasik ya da Türk Müziği… Hangi alanda çalışma yapacaksınız. Bunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Alman, Rus, Fransız markalarının farkları nelerdir?

Sitemiz üzerinden bize detaylıca bilgi içeren bir mail atarsanız eğitmenlerimiz tarafından en doğru şekilde, İstanbul üzerinde birçok farklı noktada anlaşmalı olduğumuz müzik mağazalarına . yönlendirilebilirsiniz. Sanat merkezimiz sayesinde ekstra indirimlerden faydalanabilirsiniz.

İletişim

merhaba@galatasanat.com

Yardımcı Olabileceğimiz Alanlar;

  • Gitar Ve Ekipmanları
  • Stüdyo Ekipmanları
  • Ses Sistemleri
  • Üflemeli Çalgılar
  • Yaylı Çalgılar
  • Vurmalı Çalgılar
  • Tuşlu Çalgılar
  • Türk Müziği Enstrümanları

 

Sizin için uygun olan müzik aletinin uygun fiyatlı satışını yapan doğru adreslere de tarafımızdan yönlendirilebilirsiniz.

Aradığınız enstrümanı bulduğunuz halde fiyat size yüksek geldiyse bir de bize danışıp fiyat almanızı tavsiye ederiz. Bize mail yoluyla tüm detayları bildirmeniz yeterli.