Skip to content

Müzik Okullarına Hazırlık Kursu

Galata Sanat Merkezi’nde Güzel Bir Geleceğe Müzik Eşliğinde Yol Alın!

Müzik okullarına hazırlanmak ve kariyerini bu yönde mi şekillendirmek istiyorsun? Doğru eğitmenlerle birlikte yol alarak yeteneğini en iyi şekilde kullanmak mı istiyorsun? Cevabın evetse doğru adrestesin. Galata Sanat Merkezi‘yle beraber oldukça keyifli bir süreç seni bekliyor.

Müzik okullarına başvururken yapılan yetenek sınavları, okuldan okula değişiklik gösterse de temel olarak hepsinde uygulanan prosedürlerdir. Bu sınavlarda iyi dereceler alarak başarını kanıtlamak için yetkin bir eğitim almış olman şarttır. Çünkü yetenek seviyen ne olursa olsun, bilgi seviyen de sınanacaktır. Unutmamalısın ki, müzik bölümü yetenek sınavları için uzun süre eğitim almış bir rakibe karşı, elinde güçlü kozların bulunması gerek.

Galata Sanat Merkezi Müzik Okullarına Hazırlık Sürecinde De Yanında!

Yetenek sınavlarına hazırlık sürecinde iyi bir eğitim almış olmak senin bu konudaki özgüvenini de artıracaktır. Çünkü bu süreçte karşına çıkma ihtimali olan her nokta ele alınacak. Ve bu sayede sınav esnasında hazırlıksız yakalanma ihtimalin ortadan kalkacak. Bunun yanında, bu eğitimin yalnızca sınav esnasında yarayacağı düşünülmemelidir. Bu okullarda alacağınız eğitimler sırasında, hazırlık döneminde karşınıza çıkan soruların benzerleri ile sıklıkla karşılaşacaksınız. Fakat kazandığınız tecrübenin de yardımıyla bu soruların yanıtlarını rahatlıkla bulabileceksiniz.

Galata Sanat Merkezi Aklındaki Tüm Soruları Cevaplamaya Hazır!

 

1. Kimler Müzik Okullarına Hazırlık Kursuna Katılabilir?

Konservatuvarlar ya da lise ve üniversitelerdeki ilgili bölümlere başvurmak isteyen herkes Müzik Okullarına Hazırlık kursumuza katılım gösterebilirler. Özellikle bu alanlarda bir kariyer sahibi olmak ya da başarısını kanıtlamak isteyenlerin kursumuza katılarak yeteneklerine bilgi donanımı da katması onlar için çok faydalı olacaktır. Burada sizlere yardımcı olmak için her daim hazır olan eğitmenlerimiz sayesinde hem sizin hem de Galata Sanat Merkezi ailesinin gözü arkada kalmayacak. Böylece yetenek sınavlarını geçmek hayalden gerçeğe dönüşecek.

2. Almış Olduğum Eğitim Sınavda Başarılı Olmamı Sağlar Mı?

Galata Sanat Merkezi’nde almış olduğun eğitim, sınavlarda başarılı olmana elbette yardımcı olacaktır. Merkezlerimizde, eğitmenlerimizle beraber denemeler yapacak ve kendinizden tam olarak emin olmanızı sağlayacağız. Fakat üzerinde durulması gereken nokta, bu sınavların sadece hazırlık dersleri sonucunda kazanılacağının garantisinin olmayışıdır. Birçok ihtimalin söz konusu olduğu bu sınavlara hazır olmanın tek yolu düzgün tekniklerle birlikte çok çalışmaktır. Ancak biliyoruz ki, beraberce güçlü şekilde çalıştığımızda hiçbir sınav önümüzde duramayacak!

3. Galata Sanat Merkezi’nde Müzik Okullarına Hazırlık Dersleri Nasıl İşleniyor?

Galata Sanat Merkezi olarak bünyemizde alanında akademik kariyere sahip olan veya gerçekleştirdiği çalışmalar sonucu belli bir kitle oluşturmuş eğitmenlerin bulunmasına dikkat ediyoruz. Yalnızca Müzik Okullarına Hazırlık üzerine değil, her konuda kaliteli ve yetkin bir eğitim süreci göreceğinden emin olabilirsin. Derslerimizi, birebir özel ders şeklinde işliyor ve destekleyici olarak her hafta ücretsiz teori-solfej dersleri yapıyoruz. Ayrıca son dönemde içinde bulunduğumuz hassasiyeti anlıyor ve Online Müzik Okullarına Hazırlık Eğitimi seçeneğini de sizlere sunuyoruz. Dersleriniz için, sizin için en uygun gün ve saati seçiyoruz. Ve devamında derslere bu şekilde devam ediyoruz.

4. Müzik Okullarına Hazırlık Kursu Ücretleri Ne Kadar?

Merkezlerimizde, fiyatlandırmamızı verdiğimiz profesyonel eğitimi dikkate alarak yapıyoruz. Ve ayrıca bu konuda altını çizdiğimiz kriterler arasında konumumuzun ulaşılabilirliği, eğitmenlerin ve kurumun kalitesi de var. Merkezlerimiz, sadece ders amaçlı gelip gittiğiniz yerler olmaktan ziyade vaktinizin çoğunu keyifle geçirebileceğiniz yerlerdir. Derslerinize ek olarak her hafta ücretsiz solfej ve orkestra dersleri, sanat etkinlikleri ve sosyal sorumluluk çalışmaları gibi imkanlara da sahip olabileceksiniz. Yani sanata dair her şeyi bu kurumda bulacaksınız! Daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz!

5. Müzik Okullarına Hazırlık Kursuna Başvurmak İçin Nelere İhtiyacım Var?

Kursa başvurmak için tek gereken şeyler sen ve kimlik belgen. Ayrıca, kayda geldiğinde bizlerle ve birlikte bolca vakit geçireceğin eğitmenlerinle tanışabilirsin. Bunun yanında, ders işlenişi hakkında fikir sahibi olmak için ücretsiz deneme derslerimize katılabilirsin. Hemen ücretsiz deneme dersi formumuzu doldur, biz sana ulaşıp randevunu planlayalım!

6. Online Müzik Okullarına Hazırlık Kursu

Online müzik okullarına hazırlık kursumuz için en çok gelen soru dersilerin verimliliği hakkında oluyor. Haklı olarak verimlilik konusunda endişelerin olabilir. Biz Galata Sanat olarak 2015 yılından beri dünyanın her kıtasında birçok dilde online müzik okullarına hazırlık kursu verdik ve vermeye devam ediyoruz. Ücretsiz deneme dersimize katılarak bu konudaki başarımızı deneyimleyebilirsin. Hayallerine ulaşmak için hemen formumuzu doldur, gerisini bize bırak!

Peki, Neden Galata Sanat Merkezi?

Çünkü Galata Sanat Merkezi; felsefesi gereği en doğru tekniklerle en uygun ücretleri sağlayan, yöneticisinden eğitmenine, tasarımından çalışma sistemine kadar nitelikli eğitimi amaç edinen bir kurumdur. Sanat eğitiminin her alanında genç ve dinamik kadrosuyla yaşam enerjisi yüksek bir oluşumdur. Ticari bir işletme olmanın ötesinde, ülkemizde sanatın gelişmesi için eğitim teknikleri üzerinde çalışmalar yapar. Bunların yanında Dostluk Ortağım projesiyle doğaya ve geleceğe katkıda bulunmaya çaba gösteren kolektif bir topluluktur.

Diğer kurslarımıza da göz atmayı unutma!

Ücretsiz Deneme Dersi Kayıt Formu