Yaratıcı Yazarlık Kursu

Başlangıç

Grup

4 Hafta

Kursa Kaydol
Kurslar

Kurs Hakkında

Yazmak ve bunu donanımlı bir şekilde öğrenmek isteyen insanların son zamanlarda çok sık başvurduğu yaratıcı yazarlık kursları; Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla bulunabilen kurslar arasında yer almaktır. Özellikle kültür başkenti olarak da bilinen İstanbul’da insanlar bu tarz kurslara çok fazla ilgi duymaktadır. Yaratıcı yazarlık kursları birbirinden farklı yazı teknikleri ile eğlenceli ve bir o kadar da öğretici şekillerde insanlara yazı yazmanın püf noktalarını öğretmektedir. Yazarlık kursları sayesinde insanlar her zaman daha kolay, daha rahat ve aynı zamanda da daha etkili yazılar ortaya çıkarmaktadır. Yaratıcı yazarlık kursları arasında İstanbul’da en fazla tercih edilen ve Galata Sanat Merkezi’nde verilen eğitim hakkında bilgi almak isteyen herkes hiç zaman kaybetmeden galatasanat.com adresine giriş yaparak detaylı bilgi alabilirler.

Kurs Süresi
  • 4 Hafta
  • 12 Saat
Kurs Formatı
  • 4 Saat Birebir Özel Ders
  • 4 Saat Grup Solfej Dersi
  • 4 Saat Mentorluk Atölyesi (Online)

Kurs Kimin için?

Konular

Eğitmen

Ece Balekoğlu

Popüler Kültür

Ece Balekoğlu, lise eğitimini TED İstanbul Koleji’nde tamamladı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden mezun olduktan sonra girdiği Orta Doğu Teknik Üniversitesi Medya ve Kültürel Çalışmalar bölümünde çalışmalarını sürdürmektedir. 2019 yılından bu yana vesaireorg yayın ekibinde aktif görev almaktadır. 5 seneyi aşkın süredir popüler kültür alanında hem akademik hem de serbest çalışmalar yapmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Galata Sanat haftanın 7 günü 09:00 – 23:00 arası hizmet vermektedir.
Herkes için ulaşılabilir sanat felsefesiyle yola çıkan Galata Sanat Merkezi yalnızca 4 saat özel ders alabileceğiniz ücretlere 4 saat özel ders, 4 saat grup solfej dersi, düzenli orkestra eğitimleri alabileceğiniz ve ücretsiz birçok etkinliğe katılabileceğiniz bir programa sahiptir. Bunun yanında öğrencimiz olmanız gerekmeden her zaman etkinliklerimize katılabilir, ücretsiz çay-kahve ikramlarımızdan yararlanabilir, ders çalışabilir, arkadaşlarınızla muhabbet edebilir ve oyun oynayabilirsiniz.
Bu net bir cevabı olmayan bir sorudur. Birçok fonksiyon üzerinden kişiye özel değerlendirilerek ancak yakın cevaplar verilebilme olasılığı vardır. Öncelikle hangi seviyeden başladığımızı düşünmeliyiz. Sıfırdan mı başlıyoruz yoksa ufak tefek denemelerimiz oldu mu? Ne öğrenmek istiyoruz, ne kadar öğrenmek istiyoruz? Hedefinize yönelik olarak ‘’öğrendim’’ diyebilme süreniz elbette farklılık gösterecektir. Ne kadar ilgileneceğiz? Tabi ki de haftada 1 saat egzersiz yapan ile günde 1 saat egzersiz yapan arasında fark olacaktır.
Uzmanlar bilimsel olarak maksimum %3-5 oranında genetik faktörlerin etkili olduğunu söylüyor. Oysa yıllara dayanan gözlemlerimize göre mesele yetenekte değil, çevresel faktörlerle oluşan yatkınlık ve eğitimdir. Çevresel faktörlerin etkisini göz önünde bulundurarak, herhangi biriyle oluşabilecek tek farklılık öğrenme hızınız olacaktır. Bu hızlı giden bir araba ile yavaş giden bir araba gibidir. Her ikisi de hedefe ulaşabilir, yavaş olan biraz daha vakit alır. Tabi ki tutkunun payını da unutmamak gerekir. Tutkunuz, bağlılığınız, azminiz ne kadar yüksek ise o kadar hızlı öğreneceğiniz de kesindir. Son olarak yanlış bir algıyı da düzeltmek isteriz; hiç kimsenin iyi bir eğitmen ve doğru metodlarla, yüksek tutku ve azmine karşı herhangi bir enstrümanı öğrenememesi veya bir sanat dalında başarısız olması mümkün değildir.
Çünkü Galata Sanat Merkezi felsefesi gereği en doğru metodlarla en uygun ücretlere sahip olan, yöneticisinden eğitmenine, tasarımından çalışma sistemine kadar tamamen daha nitelikli sanat eğitimleri için kurgulanmış genç ve dinamik ve her şeyin ötesinde yaşam enerjisi yüksek bir merkezdir. Ticari bir işletmenin ötesinde ülkemizde sanatın gelişmesi için eğitim metodları üzerinde çalışmalar yapan, yayınlar çıkaran, Dostluk Ortağım Projesiyle doğaya ve geleceğimize katkıda bulunma çabası gösteren kollektif bir topluluktur!
İstanbul Beyoğlu, Kadıköy ve Kemerburgaz'da, Ankara’da, Çanakkale’de, Eskişehir'de, Bursa'da, Antalya'da ve İzmir’de olmak üzere 9 şubemizle faaliyetteyiz. Kurumsal çalışmaları ise Galata’daki ofisimizden yürütmekteyiz.

Hemen Kaydol!

Sanat merkezimizdeki atölye çalışmaları ve kurslar hakkında daha fazla bilgi almak için formu hemen gönderin.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu

İlginizi Çekebilecek Kurslar

Yüzyüze

Kadıköy Trompet Kursu

Trompet çalmayı öğrenmek için bir kurs arayışında olan insanlar, trompet dersi İstanbul gib...

Detaylı İncele

Yüzyüze

Birebir

Kadıköy Şan Kursu

Galata Sanat sayesinde başlayacağın şan kursu ile; tamamen birebir olarak eğitim göreceğin ...

Detaylı İncele

Online

Birebir

Kadıköy Piyano Kursu

Sanat ile bir araya gelmek hayatınıza renk katmak ve yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız  ...

Detaylı İncele

Yüzyüze

Birebir

Kadıköy Klarnet Kursu

Türk pop müziğinde si bemol klarnet adı verilen klarnet kullanılır. Bu klarnetle birlikte büt...

Detaylı İncele

Yaratıcı Yazarlık Kursu Fiyatı

İçerisinde yazma tutkusu bulunan ve bu tutkuyu geliştirmek isteyen insanların sık sık başvurduğu kurslar arasında yer alan yaratıcı yazarlık kursları; insanlara yazarlık için gerekli olan teknik bilgileri öğreterek kısa süre içerisinde etkili ve kolay yazma yöntemlerini öğretmektedir. İstanbul’da en çok tercih edilen yaratıcı yazarlık kursları arasında zirvede yer alan Galata Sanat Yaratıcı Yazarlık Kursu uygun fiyatları ve bilgili eğitmenleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Galata Sana’ta verilen bu eğitim hakkında fiyat bilgisi almak isteyen herkes hiç zaman kaybetmeden galatasanat.com adresine giriş yapabilirler.

Yaratıcı Yazarlık Dersi

Yazı yazmayı sevenler ve bu yeteneklerini daha da geliştirmek isteyen insanlar için son derece doğru bir adres olan yaratıcı yazarlık kursu; etkili ve doğru bir şekilde yazı yazma tekniklerini öğreterek yeni yazarların ortaya çıkmasında büyük bir rol oynamaktadır. İçeriğinde birçok farklı ders bulunan yaratıcı yazarlık kursu hakkında ve ders içerikleri hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler galatasanat.com adresini ziyaret edebilir.

Yaratıcı Yazarlık Eğitimi

Yazı yazmaya yeni başlayanlar ya da tecrübelerini geliştirmek isteyenlerin sık sık tercih ettiği yaratıcı yazarlık kursları yazı yazma tekniklerini eğlenceli ve akılda kalıcı şekillerde öğretmek için kurulmuş son derece gerekli ve ihtiyaç duyulan kurslar arasında yer almaktadır. Yazmanın tadına varmak isteyen herkes bu eğitimi alarak bu güzel dünyaya giriş yapabilir. Kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.