Skip to content

Okul Öncesi Müzik Kursu

Galata Sanat Merkezi’nde Çocuklarınızı Müzikle Tanıştırın!

Çocukların okul öncesi eğitim almaları, son dönemlerde fazlaca önem arz eden bir konu haline gelmiştir. Çocuğun fiziksel ve zihinsel olarak geliştiği bu süreçte, eğitimlerini okul öncesi müzik eğitimi ile desteklemek faydalı olacaktır. Bilimsel olarak da kanıtlanmış yargılar da, çocuğunuzun eğitimini sosyal ve kültürel faaliyetlerle desteklemeniz gerektiğinin altını çiziyor.

Ayrıca, müzik eğitimini çocuğunuzun gelecekte bu alan üzerine bir kariyer inşa edip etmeyeceğini düşünmemeniz gerekir. Çocuğunuz Galata Sanat Merkezi‘nde müzik eğitiminin sağladığı faydaların yanında, sosyal açıdan da kendisini ve çevresini tanımaya başlayacak. Ona sağlayacağımız oldukça eğlenceli ve keyifli bu alan, onun gelişiminin önünü kesinlikle açacaktır. Merkezlerimizde bir okul ortamından çok sıcak ve güvenilir bir yuva ortamı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bunun yanında, bu konuda hassasiyetinizi çok iyi anlıyor ve çocuğunuza en iyi eğitimi vermek istiyoruz. Aklınızdaki tüm sorular için yazımıza devam edebilir, daha fazlası için bizimle hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Galata Sanat Merkezi Merak Edebileceğiniz Soruları Cevaplıyor!

 

1. Kimler Okul Öncesi Müzik Kursu’na Katılabilir?

Okul Öncesi Müzik Kursu için herhangi bir kısıtlamamamız yok. Kursumuza katılabilecek fiziksel ve bilişsel yeterliliğe sahip tüm çocuklar için kursumuzun kapısı açık. Fakat yine de eklemek gerekirse, bu konuda istekli olması ve kurs ortamına uyum sağlaması onun açısından faydalı olacaktır. Ama yine de düzenli katılım ve eğlenceli derslerimizle beraber kursumuz onun istekle gelmek istediği bir yere dönüşecektir. Onu her zaman destekleyecek eğitmenleriyle beraber, Okul Öncesi Müzik Kursu kesinlikle en sevdiği yerlerden bir tanesi olacak.

2. Kursa Başvurmak İçin İdeal Yaş Nedir?

Kursumuz, okul öncesi çağındaki her çocuk için uygundur. Yani çocuğunuz hangi yaştaysa, ideal yaş odur. Önemli olan nokta, bu konuda çocuğunuzun duyduğu hevestir. Keyifli öğrenme süreci ve eğlenceli müziklerle beraber çocuğunuz için kursumuz en iyi yer olacak. Yani siz istiyorsanız, Galata Sanat Merkezi olarak çocuğunuzu desteklemeye hazırız. Bu arada, küçük yaştaki adaylarımız için de ücretsiz deneme derslerimiz de mevcut. Eğer bu konuda daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz!

3. Galata Sanat Merkezi’nde Okul Öncesi Müzik Dersleri Nasıl İlerliyor?

Galata Sanat Merkezi olarak eğitmenlerimizi istisnasız olarak bu alanda bir akademik kariyere sahip veya bu konuda çalışmalar yapmış uzman kişilerden seçiyoruz. Ve çocuklarınızın profesyonel eğitmenlerimizle beraber işleyeceği birebir özel dersler sağlıyoruz. Bu dersleri sıradan bir okul dersi olarak düşünmeyin, çocuklarınızın bolca sosyalleşeceği, keyifli vakitler geçireceği dersler yaratmak bizim için büyük önem taşıyor.

Ayrıca bu günlerdeki hassasiyetinizi anlıyor, Online Okul Öncesi Müzik Eğitimi seçeneği de sunuyoruz. Dersler için uygun gün ve saati siz belirlersiniz. Sonrasında ise o şekilde devam eder.

4. Okul Öncesi Müzik Kursu Ücretleri Ne Kadar?

Kurs ücretlerimiz, verdiğimiz eğitimin kalitesi dikkate alınarak en uygun olacak şekilde hesaplanır. Bu fiyatlandırmada, eğitmenlerimiz ve kursumuzun kalitesinin önemli bir payı söz konusudur. Merkezlerimizin ulaşılabilirliği konusunu da ele alarak kurslarımızı günden güne daha da geliştiriyor ve yeni imkanlar sağlıyoruz. Bunların yanında kursumuzun bünyesinde her hafta ücretsiz solfej ve orkestra dersleri, sanat etkinlikleri ve sosyal sorumluluk çalışmaları da yer alıyor. Yani Galata Sanat Merkezi çocuklarınızın ikinci yuvaları haline geliyor. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizi mutlaka arayın!

5. Okul Öncesi Müzik Kursuna Başvurmak İçin Nelere İhtiyacım Var?

Kursumuza başvurmak için bize tek gereken çocuğunuzun kimlik belgesi. Merkezimize gelip bizlerle ve çocuğunuzun bolca vakit geçireceği eğitmenleriyle tanışın. İstanbul manzaralı terasımızda siz tatlı bir sohbetin tadını çıkarırken çocuğunuz ücretsiz deneme dersimize katılsın. Şimdi ücretsiz deneme dersi formumuzu doldurun, biz size ulaşarak randevunuzu planlayalım. Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

6. Online Okul Öncesi Müzik Kursu

Online eğitimler hakkında herkesin verimlilik konusunda endişeleri var. Galata Sanat Merkezi olarak bizler zaten online okul öncesi müzik kurslarımızı 2015 yılından beri yapıyor ve eğitimlerin verimliliği hakkında çalışmalar yürütüyorduk. Yüzyüze eğitimlerin yanında online eğitimlerle dünyanın her kıtasından öğrenciler yetiştirdik. Bize güven ve hemen ücretsiz deneme dersimize katılarak eğitmeninle tanış!

Peki, Neden Galata Sanat Merkezi?

Çünkü Galata Sanat Merkezi; felsefesi gereği en uygun tekniklerle en uygun ücretleri sağlayan, yöneticisinden eğitmenine, tasarımından çalışma sistemine kadar nitelikli eğitimi amaç edinen bir kurumdur. Sanat eğitiminin her alanında genç ve dinamik kadrosuyla yaşam enerjisi yüksek bir oluşumdur. Ticari bir işletme olmanın ötesinde, ülkemizde sanatın gelişmesi için eğitim teknikleri üzerinde çalışmalar yapar. Bunların yanında Dostluk Ortağım projesiyle doğaya ve geleceğe katkıda bulunmaya çaba gösteren kolektif bir topluluktur.

Diğer kurslarımıza da göz atmayı unutma!

Ücretsiz Deneme Dersi Kayıt Formu