Saksafon Kursu

Başlangıç

Birebir

4 Hafta

Kursa Kaydol
Kurslar

Kurs Hakkında

Kurs Süresi
  • 4 Hafta
  • 12 Saat
Kurs Formatı
  • 4 Saat Birebir Özel Ders
  • 4 Saat Grup Solfej Dersi
  • 4 Saat Mentorluk Atölyesi (Online)
  • Ödevler

Kurs Kimin için?

Konular

Saksafon kursu arayışına cevap veren Galata Sanat Merkezi‘nde alınan tüm dersler birebirdir. Öğrencilerimizin atacağı her adımda, alanında uzman, müziğin her noktasına çoktan dokunmuş eğitmenleri onlarladır. Amacımız öğrencilerimizin ulaşmaya çalıştığı müzik çizgisini anlayıp yeteneklerini en uygun biçimde şekillendirmektir. Bunu yaparken de her zaman öğrencilerimizin taleplerini, isteklerini, gitmek istedikleri yeri, zorlandıkları noktaları titizlikle dinler ve ders içeriklerini buna göre oluştururuz. Birebir eğitimlere uygun olarak inşa edilen yalıtımlı dersliklerimiz sayesinde de derslerimizde dikkat dağıtan herhangi bir öğe bulunmamaktadır.

Eğitmen

Ece Balekoğlu

Popüler Kültür

Ece Balekoğlu, lise eğitimini TED İstanbul Koleji’nde tamamladı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden mezun olduktan sonra girdiği Orta Doğu Teknik Üniversitesi Medya ve Kültürel Çalışmalar bölümünde çalışmalarını sürdürmektedir. 2019 yılından bu yana vesaireorg yayın ekibinde aktif görev almaktadır. 5 seneyi aşkın süredir popüler kültür alanında hem akademik hem de serbest çalışmalar yapmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Kaydol!

Sanat merkezimizdeki atölye çalışmaları ve kurslar hakkında daha fazla bilgi almak için formu hemen gönderin.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvurusu

İlginizi Çekebilecek Kurslar

Yüzyüze

Kadıköy Trompet Kursu

Trompet çalmayı öğrenmek için bir kurs arayışında olan insanlar, trompet dersi İstanbul gib...

Detaylı İncele

Yüzyüze

Birebir

Kadıköy Şan Kursu

Galata Sanat sayesinde başlayacağın şan kursu ile; tamamen birebir olarak eğitim göreceğin ...

Detaylı İncele

Online

Birebir

Kadıköy Piyano Kursu

Sanat ile bir araya gelmek hayatınıza renk katmak ve yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız  ...

Detaylı İncele

Yüzyüze

Birebir

Kadıköy Klarnet Kursu

Türk pop müziğinde si bemol klarnet adı verilen klarnet kullanılır. Bu klarnetle birlikte büt...

Detaylı İncele

Kimler Saksafon Dersi Alabilir?

Tınısıyla birçok kulağı hayran bırakan bu çalgıyı görünürde herkes çalabilse de dikkatten kaçmaması gereken birkaç detay bulunuyor. Eğer bir akciğer rahatsızlığı söz konusu ise -örneğin kronik astım gibi- kursa başlamadan önce mutlaka uzman bir hekimden kurs ile ilgili onay alınmalıdır.

Bu enstrüman doğası gereği güçlü nefes ister. Bu sebeple ilköğretim ve öncesindeki yaş grubundaki çocukların akciğerleri henüz tam olarak gelişmediği için ilk bakışta kursa uygun görünmeyebilir. Ancak doğru enstrüman, çeşitli diyafram egzersizleri veya spor ile bu yetenek kazandırılabilir.

Saksafon Eğitmenlerimiz Kimler?

Müzik eğitiminde öğretmen – öğrenci uyumu çok önemlidir. Bu sebeple Galata Sanat olarak saksafon eğitimi için birlikte çalıştığımız ve çalışacağımız eğitmenlerin seçimlerinde oldukça titiz davranıyoruz. Tüm eğitmenlerimiz, lisans eğitimine sahip, alanlarında kendilerini geliştirmiş ve kanıtlamış, müzik sektörünün seçkin isimlerinden oluşmaktadır.

Saksafon Kursu Fiyatları

Tamamen birebir ders vermek üzerine planlanmış dersliklerimiz, muhteşem İstanbul manzarası ve tecrübeli eğitmen kadromuzla alternatifleri arasında fark yaratan bir anlayışa sahip olsak da kurs fiyatları konusunda  da oldukça uygun seçeneklere sahibiz. Kurs fiyatlarımız ve almak istediğin eğitim hakkında detaylı bilgi istiyorsan bize iletişim bilgilerimizden ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsin. Buradayız ve seni bekliyoruz. Ayrıca saksafon bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak için Saksafon Bakım ve Temizliği Nasıl Yapılır başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Galata Sanat Merkezi Nerede?

Galata Sanat Merkezi bir kollektif topluluktur. Dostluk ortaklarıyla her geçen gün büyüyerek ülkenin her yerine ulaşmaktayız. Şu an İstanbul, Ankara, İzmir ve Çanakkale’de olmak üzere aktif 6 şubemizle hizmetinizdeyiz. İletişim sayfamızda şubeler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz!

Ücretsiz Deneme Dersi Nedir?

Galata Sanat olarak neyi temsil ettiğimizi biliyor ve sanatın tüm inceliklerini öğrencilerimize aşılamayı hedefliyoruz. Doğru öğrenciyi, doğru eğitmen, doğru ortam hatta doğru enstrüman ile buluşturmanın ne kadar önemli ve hassas olduğunun farkındayız. Bu sebeple ortalama 20 ile 30 dakika arasında süren, eğitmenlerimizle tanışma, birebir olarak ders alacağın derslikleri gezme, eğitimin içeriği ve genel hatlarıyla müfredatı öğrenmen için seni ücretsiz deneme dersimize bekliyoruz. Ücretsiz deneme dersleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsan bu yazımızı da incelemelisin.